Kapıkule Yol Yardım

Kapıkule Yol Yardım

Kapıkule Yol Yardım

İçerik giriniz

Yol Yardım Hizmeti

Merhaba sevgili araç sahipleri, 82 milyona ulaşan Türkiye nüfusu aynı zamanda bize artan sorunların da haberini vermeye başladı desek yalan olmaz. Gelişen ve büyüyen şehirler ve artan nüfusa bağlı olarak değişen nüfus demografisi, ekonomik şartlar gibi nedenler de ister istemez trafikteki araç sayılarının da artması anlamına geliyor. 2018 yılında 20 milyona yaklaşan araç sayısı artık 22 milyon gibi rakamlarla telaffuz edilmeye başladı bile.

Binek dediğimiz otomobil sınıfında yaşanan araç sayılarındaki artış artık gözle görülür bir şekilde hissedilmeye başladı. Bunu nasıl ve nereden anlıyoruz derseniz? Yanıtı oldukça basit ve açıklayıcı, Bunu size kısa bir örnekle açıklamak istiyoruz. Yaşamış olduğumuz il, ilçe, mahalle, sokak lokasyonlarını baz alarak geçen yıl ile bu yıl yaşamış olduğunuz sokağı hayal edin ve göreceksiniz ki araç sayısı oldukça artmış. Hatta ve hatta aracınızı parketmek için önceden çok rahat yer bulabiliryorken şimdi tam tersi olmuş durumda.

Bu sadece mahalleler için geçerli bir durum değil. İşe giderken gezmeye giderken, tatile giderken ya da acil bir durumda hastahaneye yetişmeye çalışırken karşılaştığımız ve daha da karşılaşacağımız bir durum maalesef. Artan araç sayısı ile birlikte trafikteki geçirilen zamanda artmıştır. Araç sahipleri gitmeye çalıştıkları yerlere daha fazla zamanda varmakta hatta varamadan seyahatleri esnasında ya trafik kazası ya da araç arızaları gibi durumlarla karşılaşmaktadırlar.